Siostra

Sister
kryminał, sensacja, thriller
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
samobójstwo siostra śledztwo

Rozwlekłe opisy, bardzo monotonna, zero akcji. Wysoka ocena zachęciła mnie do czytania, ale książka okazała się stratą czasu.

Początek obiecujący, później jednak styl i mnogość opisów, szczegółów zaczęły mnie męczyć. Zakończenie również na minus.

Autorka rewelacyjnie prowadzi nas przez fabułę opisaną w formie dziennika. Początkowo ten styl wydawał mi się dziwny, ale z kolejnymi stronami stał się mistrzowski. Akcja toczy się szybko, nic nie jest przewidywalne- prawie do ostatniej strony. Polecam, zdając sobie sprawę, że nie jest to książka dla każdego fana kryminałów.

Thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu do ostatniej strony. Książka świetna, czyta się ją szybko i do tego wciąga, że ciężko się od niej oderwać🙈 Jedyny minus to taki, że posiadam wydanie kieszonkowe tek książki i druk w niej jest mikroskopijny z czasem to zaczyna być uciążliwe😰
Książkę polecam😊

21-letnia Tess zostaje uznana za zaginioną. Po wielu godzinach...

Dziwna książka. Z dramatu obyczajowego wyszedł thriller medyczny w końcówce.
Sama główna bohaterka nie przypadła mi do gustu.
Powieść w miarę logiczna aczkolwiek 2/3 historii nie prowadzi do rozwiązania.

Triller, który jeśli zaczniesz czytać nie przestaniesz póki nie skończysz. Beatrice dowiaduje się o śmierci ukochanej siostry Tess i siostrzeńca Xaviera. Wszyscy zgodnie twierdzą że dziewczyna popełniła samobójstwo i nikt nie fatyguje się by dowiedzieć się co dokładnie się stało. Przypisuje się że cierpiała po stracie dziecka i nie była w stanie tego udźwignąć. Jednak...

Kot bardzo to lubił. Uwielbiał wręcz! Zawsze się cieszył, gdy Człowiek zabierał go w gości. Tym razem nie było inaczej. Niezwykle ekscytował się nadchodzącym wyjściem. Wszystko za sprawą tajemniczej kotki, którą miał poznać.
Merida – zadumał się Kot. – To takie egzotyczne imię. Dam sobie łapkę uciąć, że jest ruda.
Cierpliwie czekał, aż Człowiek przypiłuje mu pazury. Przed...

Dobrze mi się ją czytało. Byłem ciekawy rozwiązania. Nadszedł koniec i się rozczarowałem.

Mocna i wciągająca książka. Polecam!

Rozczarowujące zakończnie, spodziewałam się czegoś ciekawszego

Dyskusje

2 273