Kup teraz - 1 oferta w cenie od 15.00 zł do 15.00 zł

literatura piękna
978-83-7839-415-0
Marta Kisiel-Małecka
powieść amerykańska

To bardzo mądra książka.Nie zawsze jest tak jak nam się wydawało. Jessie to taki zły ojciec który porzucił swoje córki w dzieciństwie. Kobiety nie miały pojęcia o swoim istnieniu.Kazda z nich ma żal do ojca.By mogło się zdawać że to taki zły charakter ale z upływem przeczytanych stron calkiem inne jego oblicze nam się ukazuje.Dla mnie książka świetna.

Hm... Ciepła, dość ciekawa książka. Postacie dobrze zarysowane, autentyczne. Czegoś mi jednak brakowało... Jakiegoś elementu który sprawiałby, że nie mogłabym się od niej oderwać. Książka raczej nie zapadnie mi w pamięć.

Na książkę trafiłam przypadkiem. I bardzo dobrze. Książka bardzo mi się podobała. Czytało mi się ją bardzo dobrze i bardzo szybko. Momentami śmieszna, ale dająca też do myślenia. Świetne dialogi i nie jest przesycona zbędnymi opisami. Oby więcej takich książek.
Świetny pomysł na książkę.

Na pewno nie jest to książka o której zapomina się zaraz po przeczytaniu. I mimo, że przykuwająca uwagę okładka pozornie może kojarzyć się z czymś lekkim, z letnim klimatem to jednak sama treść zdecydowanie taka nie jest.
Cztery różne, żywe kobiece charaktery i jeden mężczyzna, który próbuje wygrać wyścig z postępującą chorobą i nadrobić stracone lata. A jest ich z...

Dobra książka. Może nie porywająca, ale ciekawa, a i łza w oku się zakręci. Potrzebowałam takie lektury. Polecam!

Historia czterech sióstr, które połączy nie typowy warunek z testamentu ich Taty.

Cztery niezależne kobiety, cztery siostry, które nie wiedziały o swoim istnieniu, dopiero gdy stanęły przy łożu śmierci swojego biologicznego ojca. "Rok, który wszystko zmienił" to opowieść o godzeniu się z losem, walki o swoją przynależność, a także szukanie swojego miejsca na ziemi.
Ginger, Elisabeth, Christina i Rachel, kobiety, które już (na pozór) ułożyły swoje życie,...

Niezwykle przyjemna i ciepła książka. Opowiada o historii 4 różnych kobiet, które jedyne co łączy to uraza to tego samego człowieka. Zmuszone do spotkania i przebywania ze sobą odkrywają sprawy, które zmieniają ich punkt widzenia. Historia pełna przewrotnych akcji, która pokazuje, że zawsze może być jakieś drugie dno, które przedstawia daną sytuację w innym świetle. Książka...

Historia czterech przyrodnich sióstr bardzo wciąga, chociaż końcówka książki jest cukierkowa.

Książka wspaniała, czyta się jednym tchem, nie można się od niej oderwać! Momentami bardzo wzruszająca pokazuje, że nigdy nie należy osądzać nikogo tylko na podstawie tego co nam się wydaje. Siła tkwi mimo wszystko w rodzinie i szczesciarzem może się nazywać każdy kto ma rodzeństwo. Miłość, rodzina to siła mogąca pokonać każdą przeciwność losu. Polecam

• 2013
  • 2014