Recenzja

kryminał, sensacja, thriller
978-83-268-0037-5
Robert Sudół
psychopata szaleniec ucieczka

Nie wiadomo za którym to już razem za wszystkim u Koontza za wszystkim stoi jakaś organizacja. Mnóstwo akcji, mało wrażeń. Nie polecam.

Niestety- słaba książka. Absurdalne zachowanie głównych bohaterów, tak mnie irytowało, że ledwo dotrwałam do końca- równie absurdalnego. Nie polecam.

Książka warta przeczytania.Od pierwszej strony wciąga i nie pozwala odłożyć się na "potem". Thriller,horror i s.f w jednym czyli to co lubię u Koontza najbardziej.

Pan Koontz nie przemówił do mnie.
Zbyt dużo tu zaskakujących i absurdalnych połączeń. Lekki, swobodny język, pełen humoru, połączony z makabrycznymi morderstwami nie jest dobrym rozwiązaniem. Tam, gdzie napięcie i śmierć dostajemy płytkie, śmiesznawe sceny, a ja oczekiwałabym powagi. Poza tym kryminał i thriller, w którym morderców unieszkodliwia teleportowany przez...

Ten moment gdy książka jest tak dobra, że co chwila łapiesz się na tym, że zaciskasz zęby, i czytasz dalej i dalej aż w końcu orientujesz się, że to koniec i nadchodzi smutny czas szukania czegoś równie dobrego...

Durna i całkowicie niewiarygodna (w złym znaczeniu tego słowa), ale mimo wszystko szybko się czytało i nawet wciąga... Moze to dlatego, że mam sentyment do Koontza jeszcze z lat licealnych... Kolejne książkowe guilty pleasure ;)

Po genialnej "Prędkości" i "Intensywności" kolejne powieści D. Koontz'a zaczęły mnie zawodzić. Mnogość zjawisk nadprzyrodzonych, duchów itp. sprawiała, że zwyczajnie nudziłem się jakbym czytał książki dla dzieci. Być może są miłośnicy tak daleko idącej fantazji jednak to zdecydowanie nie była twórczość dla mnie i zrezygnowałem z kolekcjonowania tytułów tego autora na swojej...

Szybko się czyta. Świetne połączenie grozy i humoru.

Bardzo dziwna książka. Lekko naiwna a może nawet nieco więcej niż lekko. Lubię styl Pana Koontza ale chyba trochę przesadził tym razem.

• Dean Koontz
  • 2014