The Dead and The Gone

fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
978-0547258553
apokalipsa postapokalipsa księżyc kataklizm śmierć rodzina

Pierwszy tom serii „Ocaleni” przypadł mi niezmiernie do gustu, więc jak tu nie sięgnąć po kontynuację.

Tym razem obserwujemy życie Alexa i jego dwóch sióstr w Nowym Jorku podczas końca świata (również od samego jego początku). Bardzo polubiłam tą postać, gdyż wykazywała się niezwykłą siłą, nawet podczas sytuacji naprawdę ciężkich i wymagających poświęcenia. Poprzez postać...

Dyskusje

• Po angielsku
  • Czekam na polskie wydanie!
  • Priorytet do kupienia
  • Postapocaliptic