This World We Live In

fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
978-0547248042
apokalipsa postapokalipsa pamiętnik księżyc kataklizm śmierć rodzina

Po dwóch poprzednich tomach, które mi się podobały przyszła część, która, miałam wrażenie, została napisana żeby po prostu sobie była. Nie dzieje się nic nowego – obserwujemy zmagania się bohaterów z brakiem żywności oraz światła słonecznego. Ponownie wracamy do pamiętnika Mirandy i to z jej punktu widzenia znowu oglądamy świat po katastrofie. Tak jak myślałam przy pisaniu...

• Czekam na polskie wydanie!
  • Niepełne cykle
  • Postapocaliptic