Design. Historia wzornictwa

Penny Sparke sztuka 255 str.
978-83-213-4739-4

Porównaj ceny i

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Krzesła w kontekście

9 Link do recenzji

Uh, przebrnęłam przez nią. I muszę zaznaczyć, że problem nie tkwił w treści książki, a w układzie tekstu. Bo o ile okładka jest ciekawa i oryginalna, to środek zaprojektowany fatalnie. We wprowadzeniu jesteśmy zaatakowani wielkością czcionki rodem ze zbioru baśni lub podręcznika do pierwszej klasy podstawówki. Irytujące jest przeskakiwanie kilku kartek w celu dokończenia...

Okropnie zaprojektowana. Nieczytelna zawartość: kolejność kadrów zupełnie nieadekwatna do tekstu. Trzeba cofać się, przeskakiwać, szukać w tym nieistniejącego porządku, aby się połapać. Może moja irytacja wynika z potrzeby użycia książki do nauki na egzamin... uważam jednak, że właśnie w ekstremalnych sytuacjach okazuje się, czy projekt jest dobry czy zły. Ten jest...

Potraktowałam tę książkę bardziej jak podręcznik, niż miłą lekturę na wieczory. Duża dawka podstawowej wiedzy i zdjęć z zakresu wzornictwa potrzebna każdemu studentowi tego kierunku.

Nie spodziwałam się takiej ksiązki gdy ją czytałam. Jednkaże jak potem sie okazało, rozczarowałam się pozytywnie. Polecam.

• Chcę w prezencie
  • Grafika