Malowane wiatrem

Cathy Cash Spellman Wydawnictwo: Atlantis Seria: Klasyka Romansu [Atlantis] literatura obyczajowa, romans
Paint the wind
literatura obyczajowa, romans
Adam Kozieł
Klasyka Romansu [Atlantis]
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

Książkę poleciła mi bibliotekarka i muszę przyznać, że jestem jej za to wdzięczna.
Książka bardzo przyjemna, niesamowity klimat. Są plantacje, czarnoskórzy niewolnicy, cyrk, magia, poszukiwacze złota, saloony, sceny teatrów.. A to wszystko łączy się w niezwykły sposób.
Polecam szczególnie tym, którzy uwielbiają klimat podobny do tego w "Przeminęło z wiatrem" :)

Jeden z moich ulubionych romansów. Pięknie opisana zarówno historia miłości, jak i pożądania.

piękna,romantyczna książka,gorąco polecam.Za parę lat przeczytam ją jeszcze raz.

Książka malowana magią, przesycona miłością, przeplatana intrygami.
Wspaniałe przygody, które skłaniają do głębszych refleksji.

Dla miłośników czarów i barwnych przygód książka idealna.

Przyjemny romans w klimacie westernu. Zawiera: i niewolników, i Indian, i kopalnie srebra, i saloony i bogate rezydencje.... Lekki styl zaprasza do przeczytania. Mnie bardzo odpowiadał.

Dyskusje

• Literatura amerykańska