All my friends are dead.

Okładka książki All my friends are dead. Jory John, Avery Monsen
Okładka książki All my friends are dead.
Jory JohnAvery Monsen Wydawnictwo: Chronicle Books albumy
albumy
All my friends are dead.
Chronicle Books
2010-01-01
2010-01-01

Okładka książki All my friends are still dead Jory John, Avery Monsen
All my friends... Jory John, Avery Mo...

Zaskakująco dobra i mądra książeczka.
Bardzo mało tekstu, trochę więcej obrazków. Książeczka dosłownie na 5 minut czytania. Prawie nic, ale przekaz jest warty znacznie więcej.

Zaskakująco dobra i mądra książeczka.

Posiadam wydanie niemieckie.
Książka w większości opiera się na ilustracjach, tekst czytany jest raczej ubogi. Pozycja z pewnością dla wzrokowców oraz lubiących słodko-gorzką prawdę o "życiu" ludzi, zwierząt, przedmiotów (?).

Posiadam wydanie niemieckie.

• Chcę kupić
  • 2017
  • Po angielsku
  • 2016

Dodaj cytat z książki All my friends are dead.