Zaburzenia psychiczne i emocjonalne

Okładka książki Zaburzenia psychiczne i emocjonalne Wojciech Imielski
Okładka książki Zaburzenia psychiczne i emocjonalne
Wojciech Imielski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar popularnonaukowa
popularnonaukowa
Wydawnictwo Naukowe Scholar
2010-11-01
2010-11-01
978-83-7383-440-8
psychologia zabierzenia emocje dysfunkcje psychoza nerwica lęk zachowanie uzależnienia

Uważam, że książka w bardzo przystępny sposób opisuje najpopularniejsze zaburzenia psychiczne i jest dobra zarówno dla tych, którzy psychologią się wcześniej nie interesowali, jak i dla tych, którzy już na ten temat wiedzą więcej. Jeżeli ktoś jest bardzo zainteresowany konkretnym zaburzeniem, myślę, że książka może być dobrym wprowadzeniem, ale nie wyczerpie tematu w 100 procentach.

Polecam każdemu!
Książka napisana bardzo przystępnym językiem, każdy problem jest szczegółowo i jasno wytłumaczony.
Autor poruszył niezwykle wiele ciekawych wątków, które objaśnia na podstawie literatury fachowej oraz swojego zawodowego doświadczenia.

Wspomnę o jeszcze jednej, bardzo ważnej dla mnie rzeczy... Styl pisarski jest właśnie taki jaki najbardziej lubię "wzrok sam ślizga się po wersach".

Polecam każdemu!
Bardzo przejrzysta konstrukcja (każde zagadnienie jest opisane oddzielnie co pomaga gdy szukamy konkretnej pozycji)....

Bardzo dobrze, przystępnie napisana, popularno-naukowa ale wcale niedaleko jej do literatury fachowej.

1932

Autor w sposób bardzo przystępny i prosty wprowadza czytelnika w świat zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Gorąco polecam osobą, które interesują się nieprofesjonalnie psychiką człowieka.

• Psychologia
  • W prezencie