Czas honoru

Jarosław Sokół Wydawnictwo: Zwierciadło Cykl: Czas honoru (tom 1) powieść historyczna
Zwierciadło
Jarosław Sokół II wojna światowa polskie podziemie walka z okupantem
Czas honoru (tom 1)
powieść historyczna
Jarosław Sokół II wojna światowa polskie podziemie walka z okupantem

Świetna książka dla fanów serialu "Czas honoru" i nie tylko! Powieść zawiera szczegóły,których zabrakło w filmie i czyta się ją bardzo szybko ze względu na prawie same dialogi. Polecam gorąco,ja na pewno sięgnę po kolejne części!

Pierwszy raz czytałem książkę po obejrzeniu serialu/filmu, który został nakręcony na jej podstawie. Trochę się obawiałem. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Wiele wątków z książki, w serialu zostało pozmienianych dzięki czemu książka po obejrzeniu serialu nie jest nudna. Czyta się ją jednym tchem i można ją polecić z czystym sumieniem nie tylko fanom tematyki II wojny...

Ciekawa książka, dobrze się czyta.
Ostatnie dwa rozdziały dynamiczne i zachęcają do przetaczania kolejnego tomu.

Mam nadzieję, że w drugiej części będzie nieco więcej akcji. Ale książka ogólnie ok 🙂

Sięgnęłam po tą książkę chcąc jeszcze raz spotkać bohaterów ulubionego serialu. Dzięki niej mogłam nie tylko powrócić do znanych bohaterów i wydarzeń, ale też dowiedzieć się jak wyglądało życie cichociemnych przed przybyciem do Anglii, czy późniejsze szkolenia Książka jest wciągająca i napisana prostym językiem, dzięki czemu czyta się ją naprawdę szybko. Uważam że...

Serial był jakiś czas temu moją ulubioną, cotygodniową rozrywką, przeżywaną w gronie całej rodziny. Dzięki tej książce jesteśmy w stanie wrócić do historii czterech Cichociemnych, tym razem poznając dokładnie ich myśli i pominięte w filmie szczegóły. Zdecydowanie warta uwagi pozycja, także dla osób nieznających pierwowzoru!

Polecam.

GENIALNA książka. Mimo, że oglądałam już cały serial to historia pogłębiona o dodatkowe wątki była bardzo emocjonująca. Polecam serdecznie!!!

Nie jest to jakaś wielka literatura, ale czyta się naprawdę świetnie. Dużo lepsza niż serial TV.

Mocna...elektryzująca...wciska w fotel.

Dyskusje