Von Braun. Inżynier nazistów i Amerykanów

Michael J. Neufeld Wydawnictwo: Świat Książki biografia, autobiografia, pamiętnik
Von Braun: Dreamer of Space, engineer of War
biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-7799-028-5
Leszek Erenfeicht
nazizm von Braun v-2 Apollo misja na księżyc

Krocie faktów i nazwisk. Podzielam opinię przedmówcy, również czytałem długo i dokładnie. Postać von Brauna jak najbardziej godna uwagi a książka rzuca światło na Niego z kilku stron. Polecam każdemu zainteresowanemu postacią von Brauna ale również rozwojem techniki rakietowej.

Genialna książka, jedna z najbardziej obszernych biografii, jakie udało mi się pochłonąć. Czytałem długo, dokładnie, oglądając zdjęcia i wyobrażając sobie - jakim to człowiekiem był ten Von Braun.

Już dawno temu chciałem ją kupić, ale jednak z racji braku miejsca na półkach, wypożyczyłem w bibliotece. I jak? I warto, trochę zdjęć z życiorysu, dużo faktów, ale i historia...

• Rozwój osobisty/Biografie
  • Biografie
  • XX wiek
  • Trzecia Rzesza
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Kosmos - podbój kosmosu
  • Biografie

Dodaj cytat z książki Von Braun. Inżynier nazistów i Amerykanów