Tolkien dzieciom

J.R.R. Tolkien Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry fantastyka, fantasy, science fiction
Farmer Giles of Ham. Smith of Wotton Mayor. The adventures of Tom Bombadil
83-207-1439-7
Maria Skibniewska, Agnieszka Kreczmar
Wydawnictwo Iskry
Tolkien Śródziemie Rudy Dżil i jego pies Kowal z Podlesia Większego Przygody Toma Bombadila
Farmer Giles of Ham. Smith of Wotton Mayor. The adventures of Tom Bombadil
fantastyka, fantasy, science fiction
83-207-1439-7
Maria Skibniewska, Agnieszka Kreczmar

"Tolkien dzieciom" to zbiór 3 opowiadań pióra Tolkiena. Są idealne nie tylko dla dzieci, ale też dla starszych fanów autora. Po raz kolejny, możemy zanurzyć się w magicznym, niepowtarzalnym świecie smoków, gadających psów i magicznych przedmiotów. Krótkie, zabawne i czasami komicznie absurdalne historyjki, wprawią nas w dobry nastrój i potwierdzą niesamowitą i nadzwyczaj...

Książkę dla dzieci nie muszą czytać dzieci. :) Jako wielka miłośniczka Tolkiena postanowiłam wypożyczyć w bibliotece wszystkie książki Tolkiena, których jeszcze nie czytałam i natknęłam się na to. Dziś skończyłam ją czytać i myślę, że jest tak samo dobra dla starszych dzieci. Tym bardziej jeśli ktoś jest wielkim fanem Tolkiena. :)

• Fantastyka
  • Fantasy
  • Dla dzieci
  • Tolkien
  • 2013.
  • Dziecięca/ Młodzieżowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tolkien dzieciom