Czy to się nagrywa?

polska literatura współczesna powieść obyczajowa humor

Oficjalne recenzje i

Singielki dla kawalerów

[ 11 ] Link do recenzji

Taka ocena za b. dobrze prowadzoną wielowątkową fabułę. I nawet czekało się na zakończenie. Jednak historia do mnie nie przemówiła.

Niesamowita książka, majstersztyk w dziedzinie konstrukcji wielowątkowej fabuły. Pozornie jest to takie sobie opowiadanie kryminalne z wątkiem romansu. Pozornie są to trochę niespójne, nieuporządkowane relacje uczestników zdarzeń. Pozornie rzecz jest o zwariowanym pomyśle na kolejny reality show. Pozornie... A w rzeczywistości jest to książka o prawdziwym problemie...

Książka Tomasza Pindela "Czy to się nagrywa?" opowiada o projekcie "Żona dla Polaka/Mąż dla Polki", który ma za zadanie połączyć w pary trzy panny z miasta i trzech kawalerów ze wsi (czyli coś na kształt telewizyjnego hitu "Rolnik szuka żony" tyle, że książka została wydana wcześniej ;)). Wśród wielu kandydatów do programu zostają wybrani trzej kumple z jednej wsi:...

Książkę, którą czyta się bardzo przyjemnie. Fabuła oparta na tym, że zorganizowano program dla kobiet z miast i mężczyzn ze wsi, którzy mogliby się poznać, zakochać i zbudować rodzinę w kolejnym etapie znajomości.
A finał tego wszytkiego: "jak w życiu", jak to bardzo trafnie określiła moja przyjaciółka, od której książkę pożyczyłam.
Podobał mi się humorystycznie...

Rewelacja! Dawno tak się nie ubawiłam czytając książkę. Ba! Musiałam, po prostu musiałam wyimki czytać na głos mężowi, który również zaśmiewał się do łez.

Miła, przyjemna i lekka lektura. Zaskakująco dobra książka czego na pewno nie można powiedzieć o okładce.

zabawnie opisana historia 3 kobiet z miasta i 3 mezczyzn ze wsi, komizm sytuacji doprowadza czytelnika do lez. Mankamentem sa relacje doktora i kilku poslow opisujacych zasady programu troche przynudzaja. Ksiazka dobra na ponure wieczory :)

Książka p.t. „Czy to się nagrywa”, której autorem jest Tomasz Pindel opowiada o rządowym programie o nazwie „Żona dla Polaka / Mąż dla Polki”. Zakłada on doprowadzenie do poznania się, łączenia w pary, a docelowo w rodziny singielek i starych kawalerów z obszarów o najwyższym odsetku bezżenności. W przypadku kobiet to największe miasta w kraju, gdzie piastują one wysokie...

Fajna książka z gatunku "czytadła" dla rozrywki :)

Dyskusje

• 2013
  • Literatura polska
  • 2012
  • Przeczytane w 2013
  • Wymienię/ Sprzedam
  • Sprzedam/wymienię
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Czy to się nagrywa?