Metamorfozy Marilyn Monroe

Marilyn Metamorphosis
albumy
Dariusz Żukowski
Marilyn Monroe biografia przemiany zdjęcia

Uczta dla oczu - fanowskie „must have”. Zdjęcia w fantastycznej jakości - nie można oderwać wzroku. Dużo cytatów, fragmenty wywiadów z aktorami, którzy pracowali z Monroe, całość ułożona w spójną historię. Bardzo fajny pomysł, No i na koniec ta perełka 😍

Interesująca pozycja dla fanów Marilyn :)

Genialna pozycja polecam każdemu kto się interesuje Merlyn

Na półkach: , , , ,

świetnie zrealizowany album, śliczne zdjęcia, przyjemnie cytaty, ale czegoś mi tutaj brakowało...

na plus jest oczywiście "ostatni wywiad" na końcu albumu!

pozycja idealnie nadaje się na prezent, myślę, że nie tylko dla fanów Marilyn, ale dla każdego, kto zna jej postać, zdecydowanie warto posiadać na swojej półce :)

Cudowny, pięknie wydany album. Niesamowite zdjęcia, osobiste zapiski, pełne emocji. Pozycje, nie tylko dla fanów MM. Bo fani po zapoznaniu się z innymi publikacjami nie będą mieli poczucia wielkiego odkrycia, a raczej dopełnienia. Ci z kolei którzy do tej pory nie interesowali się postacią tej aktorki, mają ją niejako w pigułce. Tak czy inaczej polecam, bo warto.

Tej książki nie warto kupować dla niczego innego niż zdjęcia. To one pochłaniają większość czasu zapoznania się (bo czytania jest niewiele) z książką. Gratka dla wielbicieli wizerunku Marilyn, nieco mniejsza dla wielbicieli samej Marilyn, ponieważ głównie skupia się na jej sukience, szmince, fryzurze.
Warto dla niej poświęcić 1,5h!

Piękne zdjęcia...trochę do poczytania też jest :)

Obowiązkowa pozycja ,dla każdego choć troche zainteresowane jej historią .Chronologia genialnie pokazana ,przemijająca Marylin. I na końcu ostatni przeprowadzony z nią wywiad. Perła

Przepiękny album. Ciekawe anegdoty i cytaty innych gwiazd ekranu. na końcu został zamieszczony ostatni wywiad z Marilyn Monroe. Polecam.

Piękny album, obowiązkowy dla każdego fana MM

• Chcę w prezencie
  • Biografie