Nie całkiem do pary

Okładka książki Nie całkiem do pary
Wendy Markham Wydawnictwo: Harlequin Seria: Red Dress Ink literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Red Dress Ink
Slightly Single
Harlequin
2002-01-01
2002-01-01
Iwona Maura

więcej Więcej

"Lekkie czytdło" nieszkodliwe od czasu do czasu

Nie oczekiwałam od tej pozycji wie wiadomo jakich wrażeń i żadnych takowych nie dostałam. Przyjemnie się ją czytało, temat banalny, postacie stereotypowe, nic specjalnego, ale czasami taki lekki przerywnik jest potrzebny nawet bardziej niż ciężka cegła ;)

Polecam ją wszystkim miłośniczkom romansów i niewymagających powieści obyczajowych, a także wszystkim tym, którzy akurat są w dołku. 1 tom cyklu LATO W NOWYM JORKU.

Następna książka z kobiecej serii "Literatura w spódnicy". Główną bohaterką jest Tracey, mieszkanka Nowego Jorku. Pracuje w biurze jako sekretarka i załatwia prywatne sprawy swojego szefa ( czego już ma dosyć).
Problem Tracey polega na tym, iż jej chłopak Will, na całe lato zostawi ja samą. On natomiast wyjedzie na letnie występy, gdyż jest aktorem. Główna bohaterka nawet...

Dosyć miałka opowiastka o nieszczęśliwej miłości i rozpadzie związku, oraz oczywiście o przemianie głównej bohaterki i nowych szansach przed nią.
Przeczytałam do końca przede wszystkim dlatego, że nie lubię porzucać lektury w połowie.

Właściwie to książka taka sobie... Głowna bohaterka była dla mnie strasznie irytująca, zakończenie niestety takie sobie, jakby autorka sama już miała dość i chciała to jak najszybciej zakończyć... zero pomysłu.

Świetna książka, długo zabierałam się, żeby ją przeczytać, ale jak zaczęłam to nie mogłam przestać. Postawa głównej bohaterki sprawia, że masz ochotę się za siebie wziąć i zmienić swoje życie ;)

Lektura łatwa lekka i przyjemna, ale szału nie robi. Dziwne zakończenie tak jakby skończyć czytać w połowie. Lekko rozczarowana choć historia ma potencjał.

Sięgnęłam po tę książkę całkowicie przypadkowo. Mamy tu uroczą młodą kobietę Tracey, która ma rubensowskie kształty prawie jak Bridget Jones, jest zakochana po uszy w zbyt idealnym Willu i samotnie spędza upalne lato w Nowym Jorku. Powieść nie jest polukrowana, raczej oprószona cukrem pudrem, ale bez przesady. Postać ukochanego zemdliła mnie na tyle, że zaczęłam opuszczać...

Całkiem przyjemna książka, momentami bardzo zabawna. Fajne jest w niej to że mimo że bohaterka widzi w sobie dużo minusów to w pewien sposób ma dystans do siebie.

• Literatura w spódnicy
  • 2013
  • Wymienię
  • Domowa biblioteczka
  • W mojej biblioteczce

Dodaj cytat z książki Nie całkiem do pary