Kup teraz - 9 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.31 zł

Lato w Nowym Jorku

Wendy Markham Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Lato w Nowym Jorku (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Slightly single
Maura Iwona
HarperCollins Polska
wakacje lato uczucia romanse rozczarowanie ideał
Slightly single
Lato w Nowym Jorku (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Maura Iwona
wakacje lato uczucia romanse rozczarowanie ideał

Mam wrażenie, że gdzieś już to czytałam... Ta książka powiela wszystkie fabularne schematy powieści "dla kobiet", na dodatek napisana jest słabym językiem i ma głupią główną bohaterkę. Nie polecam!

Nic odkrywczego w tej książce nie ma. Styl pisania też nie jest jakiś szczególny. Gdy nie ma pod ręką nic innego do poczytania, to ok, ale żeby szczególnie na nią polować, to nie zachęcam.

Na półkach: , , , ,

Poznajemy Tracey dwudziestoczteroletnią dziewczynę, spędza upalne, gorące lato na Manhattanie w Nowym Jorku sama całe swe wakacje spędza sama, ponieważ jej chłopak ukochany Will to aktor ku na domiar złego zostawił ją samą w mieście w okresie wakacyjnym i postanowił wyjechać na liczne występy. Powróci do miasta dopiero we wrześniu, ale czy to do niej?
Czy znajdzie inną...

Jeżeli alternatywą są tylko opakowania ze środków czystości to można czytać

nie podobał mi się koniec. oczekiwałam czego bardziej wciągającego. nie porwała mnie choć nie powiem lekko się czytało. kibicowąłam głownej bochaterce z całego serca :-)

Choć książka nie jest z typu "zapadających w pamięć i poruszających głębiej" to muszę przyznać że bardzo przyjemnie się ją czytało...taki typowy schemat: dobre koleżanki, praca w korporacji, przyjaciel gej i nieszczęśliwa miłość... ale mimo wszystko mogę polecić jako lekturę przy której mózg może odpocząć :-) bez zbędnego myślenia i przeżywania...taka lekka i prosta...

Polecam, szkoda iż kolejnych części nie przełożono na język polski..

Średnia. Żadnego zakończenia, żadnego epilogu. To jak pisać prace napisać wstęp rozwinięcie i pominąć zakończenie

Niestety bardzo przewidywalna historia. Jednak na wolne po południe..można sięgnąć.

Po książki, które są romansami sięgam rzadko - zwykle wiele mi w nich brakuje: oryginalności, porządnie wykreowanych bohaterów, interesującej fabuły... Właściwie wszystkiego, co książkę może czynić ciekawą. Jeśli mam ochotę na książkę z rozbudowanych wątkiem romantycznym, to sięgam po inne, ale dość bliskie gatunki - paranormal romance, obyczajówki, książki młodzieżowe. Tym...

• E-book
  • 2015