Roman i dziewiętnastu i inne opowiadania

Okładka książki Roman i dziewiętnastu i inne opowiadania
Zofia Żurakowska Wydawnictwo: Śląsk Seria: Biblioteka Dzieci i Młodzieży literatura dziecięca
literatura dziecięca
Biblioteka Dzieci i Młodzieży
Śląsk
1989-01-01
1946-01-01
opowiadania

Nagroda szkolna.

Bardzo pozytywne i niemal sielankowe opowiadanka. Każde zawiera życiową mądrość, dość ponadczasową, ale taką o której w dzisiejszych czasach często się zapomina. Warto czasem odłożyć dzisiejszą często brutalną i wulgarną literaturę na rzecz takowej.

• Moja biblioteczka
  • Biblioteczka