Singer i maszyna do szycia. Miłość, marzenia, kapitalizm

Ruth Brandon Wydawnictwo: Twój Styl biografia, autobiografia, pamiętnik
Singer and the sewing machine
biografia, autobiografia, pamiętnik
Maria Latkowska
biografia Isaac Singer

Biorąc pod uwagę popularność maszyny do szycia, którą swoim nazwiskiem sygnował Singer, spodziewałam się, zupełnie innego człowieka. Dałam się zwieść opowieściom, które tworzą się w tak wielu miejscach, gdzie maszyna do szycia służy dziś za magiczne stoliki. Pewne jest to, że pan Singer nie zostałby nigdy zaproszony przeze mnie na kawę :)

• 2009 Nabytki
  • 2021