Niedołęga

Okładka książki Niedołęga
Patricia Highsmith Wydawnictwo: Noir sur Blanc Seria: Proza kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2009-01-01
978-83-7392-283-9
Jan Kraśko

więcej Więcej

Świetnie napisany kryminał psychologiczny, wciągający czytelnika w wir wydarzeń do pierwszej strony. Mroczna atmosfera, trochę przypominająca scenariusz filmu "Fargo". Książka bardzo mi się podobała, dlatego sięgam po następne powieści Patrycji Highsmith. Polecam.

Jako że książkę czytałam dawno, nie jestem w stanie stworzyć konstruktywnej recenzji. Niemniej jednak, powieść bardzo mi się podobała, - jak zresztą wszystkie przeczytane przeze mnie pozycje Patricii Highsmith - i polecam ją miłośnikom psychologicznych kryminałów. Myślę, że po "Niedołęgę" sięgnę jeszcze raz.

Nie kryminalny kryminał, tak to określę.

• Kryminał/sensacja
  • MDKK