Maska śmierci : opowieści niezwykłe tom I

Krzysztof Bortnik
2008-01-01
2008-01-01
groza klasyka

Okładka książki Tryptyk z dreszczykiem Stefan Grabiński, Edgar Allan Poe, Robert Louis Stevenson
Ocena 7,5
Tryptyk z dres... Stefan Grabiński, E...
Okładka książki Niesamowite opowieści. Klasyka opowieści grozy cz. 1 Théophile Gautier, Wilhelm Hauff, Nathaniel Hawthorne, Lafcadio Hearn, H.P. Lovecraft, Gustav Meyrink, Edgar Allan Poe, Aleksander Puszkin, Walter Scott, Henryk Sienkiewicz, Karl Hans Strobl, Aleksy Konstantynowicz Tołstoj
Ocena 7,0
Niesamowite op... Théophile Gautier,&...

Rewelacja! Świetne wydanie! Dużo ciekawych informacji o autorach i same opowiadania - miód! Kilka utworów Edgara Allana Poe jak zawsze wyśmienitych, no i do tego jeszcze Ewers. Pozytywnie zaskoczył nieznany mi bliżej autor Boutet czterema ciekawymi historyjkami grozy - wszystkie na wysokim poziomie. Polecam!

Dodaj cytat z książki Maska śmierci : opowieści niezwykłe tom I