Pack Challenge

Okładka książki Pack Challenge Shelly Laurenston
Okładka książki Pack Challenge
Shelly Laurenston Wydawnictwo: Samhain Publishing Cykl: Magnus Pack (tom 1) fantasy, science fiction
Magnus Pack (tom 1)
Samhain Publishing
2006-01-01
2006-01-01
159998122X

Szukasz czegoś o zmiennokształtnych? Tu znajdziesz wilki, pantery, tygrysy i kilka wygadanych kobietek.
Pozycja nie jest zła ale dobra też z pewnością nie jest ;)
Ja osobiście miałam problem z językiem autorki, być może to wina tłumaczenia chociaż porównałam dwa różne.
Historia prowadzona jest w dość specyficzny sposób a większość książki wypełniają bezsensowne kłótnie dwóch przyjaciółek lub relacja z nich, z perspektywy tej trzeciej. Akcji tu jak na lekarstwo, niby coś się dzieje ale autorka woli opisywać spódniczki, festiwale czy wystrój wnętrz. Potem nagle upycha wszystko w kilka ostatnich stron i bum! Gotowe.
No i oczywiście seks, brutalny seks, więcej seksu ale też już pod koniec bo przecież były ważniejsze rzeczy, jak np. co każdy z członków gangu motocyklowego miał na sobie. .. Jakoś nie kusi mnie kolejna część.

Pozycja nie jest zła ale dobra też z pewnością nie jest ;)

Książka w swojej postaci, wspaniale łączy temat zmiennokształtnych, choć skąpi nam autorka szczegółów ich bytności, z szalonym życiem trzech przyjaciółek; temperamentnych i nieprzebierających w słownictwie i w barowym towarzystwie.
Dziewczyny są wyjątkowo zabawnie przedstawione, ale okazują się wielkim skarbem dla siebie nawzajem.
Książka aż kipi od erotyzmu, pełna humoru, prosta i czyta się jednym tchem.

Książka aż kipi od erotyzmu, pełna humoru,...

Bardzo mi się podobała taka książka na miły wieczór :) polecam

Bardzo mi się podobała taka książka na miły wieczór :) polecam

Napisana w ciężkim stylu co utrudnia odbiór. Szkoda bo tak lubię książki o zmiennokształtnych.

Usmialam sie do łez , oby wiecej takich ksiażek polecam wszystkim którzy mają doła są smutni lub nieszczęśliwi, napewno poprawi wszystkim humor.Dialogi są przezabawne .
Sara,Angie i Miki to takie trzy wariatki sa mega szalone, bystre ,sarkastyczne . Absolutnie Uwielbim cała książkę.

takie świetne. tyle zabawy mi dostarczyła ta książka. ponadto bohaterowie są pewni sienie, nie uważają na język, ani swoje zachowanie, bo rządzi nimi instynkt. do tego Sara, główna bohaterka na początku nie pewna siebie w końcu przeistacza się w bestię i jest dla mnie SUKĄ #1, a Zach, ten to dopiero ma charakterek. nie dziwne, że tylko Sara potrafi sobie z nim poradzić.

Pozycja lekka i przyjemna na jeden wieczór. Po przeczytaniu zorientowałam się, że tak naprawdę oprócz imion, nazwisk, paru cech charakteru, ogólnego opisu wyglądu zewnętrznego i oczywiście tego jakimi są zmiennymi, nic więcej nie wiem o parze głównych bohaterów, nie mówiąc już o postaciach drugoplanowych. Zabrakło bardziej dokładnego opisu postaci oraz ich historii.

Wulgaryzmy, seks i przemoc. W tym mętliku trudno doszukać się fabuły, a o charakterach postaci nie da się nic powiedzieć. W mojej ocenie - szkoda czasu.

Bardzo zabawna i lekka pozycja, dialogi pomiędzy bohaterami są rewelacyjne- dowcipne przekomarzanie, sarkastyczne i pełne ironii podteksty :) Może i akcja jest przewidywalna i szybko się toczy, ale w tej książce zupełnie mi to nie przeszkadzało :) Grzechem byłoby nie wspomnieć o pewnym zmiennokształtnym przystojniaku, który zdecydowanie nie jest grzecznym chłopcem... :D

Uwielbiam książki tej autorki, zwłaszcza bohaterów jakich tworzy. Te trzy przyjaciółki są boskie :) zawsze mam banana na twarzy gdy o nich czytam :D z chęciom położyłabym sobie tą książkę na półce.

• Paranormal romance

Dodaj cytat z książki Pack Challenge