Bolek i Lolek. Rysuję dinozaury

Wydawnictwo: Znak emotikon
978-83-240-1542-9
dzieci, Bolek, Lolek, nauka, rysunek, dinozaury
Ag2S

Seria Rysuję doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność manualną, spostrzeganie, myślenie logiczne, umiejętność naśladowania wzorów, dzięki czemu przygotowuje przedszkolaka do nauki czytania i pisania. Przedstawione w książeczce proste, dostosowane do możliwości dziecka sposoby na rysowanie dają mu dużo radości (gdy otoczenie rozpoznaje narysowane np. konkretne zwierzęta) i budują...

Przedstawione w książeczce proste, dostosowane do możliwości dziecka sposoby na rysowanie dają mu dużo radości (gdy otoczenie rozpoznaje narysowane np. konkretne zwierzęta) i budują wiarę we własne umiejętności.

Bolek i Lolek - bajka wszech czasów odkryta na nowo!

Seria edukacyjna - nauka przez zabawę i świetna rozrywka!

Bogata seria edukacyjna bestsellerowej autorki Elżbiety Lekan (Akademia 2-latka) to szeroka oferta łamigłówek i książeczek edukacyjnych z naklejkami - nauka przez zabawę i świetna rozrywka podczas wakacyjnych wyjazdów.

Serie różnorodnych zabaw edukacyjnych z naklejkami adresowane głównie do dzieci w wieku przedszkolnym. Dostosowane do wieku i możliwości przedszkolaka, doskonalą i kształcą wszystkie istotne umiejętności wymagane do późniejszej nauki, (sprawność manualną, spostrzeganie wzrokowe, percepcję słuchową, kompetencję językową, pamięć, dokonywanie operacji myślowych) oraz poszerzają wiedzę dziecka o otaczającym świecie.

źródło opisu: Nota Wydawcy

źródło okładki: Wydawca