Dyskusje o książce Monidło. Życie po Kato-tacie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
S.O.S czytelnicy!
1)  Przygody dobrego Wojaka Szwejka Przygody dobrego Wojaka Szwejka Toż to największy klasyk dotyczący pierwszej wojny światowej. Podwaliny czechosłowackiej i czeskiej kultury. Dosyć gruba książka komediowa, idealny pomysł na długodystansowe czytanie. Oprócz tego literatura faktu:  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (styczeń 2015)
wyobraz sobie ,że Koontz z antykwariatu w dobrym stanie za 5 zł:)
9 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2014)
sprzedam/ wymienię:  Jezioro marzeń  Larista  Wściekła skóra  Córka dymu i kości  Dni krwi i światła gwiazd  Neva  Mroczny sekret  Błękitnokrwiści
Najszybciej przeczytana książka
 Malowany człowiek: Księga I Malowany człowiek: Księga I Przeczytałam w ok. 2 dni  Zwiadowcy. Ruiny Gorlanu Zwiadowcy. Ruiny Gorlanu Przeczytane w 1 dzień  Młody Samuraj. Droga Wojownika
poruszająca książka
Najbardziej Łzy mi się cisnęły do oczu podczas  Kato-tata. Nie-pamiętnik Kato-tata. Nie-pamiętnik i drugiej części czyli  Monidło. Życie po Kato-tacie Monidło. Życie po Kato-tacie Chociaż przy wielu książkach,...
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu
Pokazuje 6 z 7