A potem niech biją dzwony

Wydawnictwo: Wydawnictwa Radia i Telewizji
Dorota_1988

Zręcznie skonstruowana fabuła koncentruje się wokół przeżyć głównego bohatera, dyrektora Zadury, który prezentuje typ współczesnego menadżera przemysłowego, tzw. mocnego człowieka. Walka o sukces, o rozwój zakładu, napotyka na wiele raf biurokratycznych, które Zadura stara się ominąć, stosując różne, nie zawsze ogólnie przyjęte, sposoby. Musi jednak zapłacić wysoką cenę za swoją indywidualność animatora wielkiego przemysłu.

Prek | 2016-11-13
Klaud | 2016-10-27