Ryzyko finansowe. Metody identyfikacji i zarządzania ryzykie

Wydawnictwo: Liber
biznes, finanse

Prowadząc interesy musisz podejmować decyzje, z których każda zawiera w sobie pierwiastek ryzyka. Jakkolwiek wyszukanymi narzędziami dysponujesz, nigdy nie będziesz miał pewności, że jesteś przygotowany na wszystko. Nieprzyjemnych niespodzianek można jednak unikać. Sekret polega na tym, by poznać rodzaje ryzyka na jakie jesteś narażony. Czy są one wystarczająco istotne by się nimi martwić, czy jest coś, co możesz zrobić by się ich ustrzec i w reszcie ile będzie cię kosztowała redukcja lub zabezpieczenie przed ryzykiem. Lektura tej książki pozwoli ci poczuć się pewnie w świecie transakcji finansowych oraz minimalizować zagrożenia, powodowane ryzykiem finansowym.

Alf | 2013-03-27