Zabawy ortograficzne dla dzieci

Wydawnictwo: Hartigrama

Jest to pozycja dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej. Dzięki zawartym tu ćwiczeniom poznają one pisownię podstawowych wyrazów, takich jak: jaskółka, jeż, groch, hełm. Dzieci uzupełniają w danym wyrazie literę lub dwuznak, następnie wykonują ćwiczenie utrwalające pisownię tego słowa. Mogą też pokolorować ilustrację, która po wycięciu stanie się podstawą ciekawych zabaw opisanych we wstępie. Do książeczki dołączono minisłowniczek zawierający wszystkie wyrazy z ćwiczeń. Korzystając z niego, dziecko może sprawdzić, czy dobrze wykonało zadanie.

źródło opisu: www.elogo.edu.pl