Drugi balsam dla duszy kobiety

Tłumaczenie: Sebastian Musielak
Cykl: Balsam dla duszy kobiety (tom 2) | Seria: Balsam dla duszy
Wydawnictwo: Rebis
A Second Chicken Soup for the Womans Soul
Artsajke

Miliony kobiet na całym świecie sięgają po Balsam dla duszy kobiety, gdy potrzebują słów zachęty, chcą się wypłakać lub szczerze pośmiać. Książka zawiera kolejną porcję historii, które ukazują przeżycia wspólne wszystkim kobietom. Historie te mówią o tym, jak kobiety takie jak ty zachowują się w różnych chwilach w życiu, kiedy odnajdują miłość, radzą sobie z bolesną stratą, pokonują stojące na ich drodze przeszkody i urzeczywistniają swoje marzenia.

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks264728.html#wiecej

źródło okładki: zdjęcie autorskie