Îles Baléares. Espagne

Wydawnictwo: Ministerio de Infromacion y Turismo
Baleary, Majorka, Minorka, Ibiza, Hiszpania
francuski
takisobiejac

Informator turystyczny w języku francuskim. Wszystko o Balearach - archipelagu w zachodniej części Morza Śródziemnego, składającym się z pięciu dużych wysp: Majorki, Minorki, Ibizy, Formentery i Cabrery. Informator wydało hiszpańskie Ministerstwo Informacji i Turystyki (Ministerio de Infromacion y Turismo). Autorzy zdjęć: Katalończyk Francesc Català-Roca (1922-1998), Serb Josip Ciganović,...

Informator turystyczny w języku francuskim.

Autorzy zdjęć: Katalończyk Francesc Català-Roca (1922-1998), Serb Josip Ciganović, Andaluzyjczyk Carlos Pérez Siquier (ur. 1930).

źródło opisu: takisobiejac

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

PannaAnna | 2012-11-06
Na półkach: Przeczytane, 2012