Rozeznanie na drodze wiary

Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
wiara, nawrócenie, rozeznaie
religia
Balbina64

Książka jest kontynuacją znanej w tej serii pozycji "Z grzechu do wolności".
Autor występuje jako świadek rozeznań duchowych, które prowadzą do pogłębiania osobistego życia w Chrystusie i świadectwa wiary.
Czytelnik znajdzie tutaj odniesienie do stanów własnej duszy i zobaczy jak one są wpisane w to, co znaczy stawać się uczniem Jezusa, aby aktywnie uczestniczyć w Nowej Ewangelizacji.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.odnowa.jezuici.pl/sklep/zyc-dobra-nowin...»

fireman994 | 2018-03-21
Przeczytana: 17 marca 2018

Dla wszystkich chcących pytać Boga jakie kroki stawiać w swoim życiu, polecam :D

Dziwna sytuacja - poznałam zupełnie przypadkiem autora na ulicy i dał mi jedną ze swoich książek. Pytałam go bodajże o drogę, a on szedł, nawiązała się rozmowa, a potem dał mi swoja książkę, nie mówiąc, ze to jego.
Potem się okazało, że autor to niezwykły człowiek, niesamowicie charyzmatyczny, który nie dojadał, nie dosypiał.
To czy był w Łodzi czy też gdzieś w podróży można było łatwo sprawdzić w następujący sposób: jak w przedsionku klasztornym u jezuitów był tłum ludzi, to znaczyło, że on jest i przyjmuje ludzi. Jak go nie było w przedsionku nie było nikogo.
Żałuję, że autor umarł kilkanaście tygodni po tym jak go miałam okazję poznać. No ale tak widocznie miało być...
Pierwsz. y i ostatni znany przeze mnie kapłan, który - mam wrażenie - umarł przedwcześnie z przepracowania.
Nigdy nie myślał o sobie ale godzinami, w dzień i noc służył innym.
I z tych rozmów z innymi, które toczyły się czasem całymi nocami, bo czasem ludzie przyjeżdżali do niego z daleka, a on nikogo nie...