Sekretny pamiętnik szkolny

Wydawnictwo: Publicat

Dzięki wyjątkowemu pamiętnikowi, rok szkolny nie będzie już nudny!Każda dziewczynka znajdzie w nim czarodziejskie testy na każdy temat, gry i zabawy na słoneczne i deszczowe dni, opisy wszystkich znaków zodiaku, porady kulinarne i pomysły na fajną imprezę, rady jak się ubierać a czego unikać. Dodatkowo kalendarz szkolny na cały rok i mnóstwo miejsca na zdjęcia przyjaciół, wspomnienia z kolorowych podróży dookoła świata i? największe sekrety!

źródło opisu: Matras

madame | 2013-08-05