Bauentwurfslehre
architektura, budownictwo
technika
WOiOwnik

Podstawy, normy, przepisy dotyczące planowania, budowy, kształtowania architektonicznego, potrzebnych przestrzeni i związków między nimi, wymiarów budynków i pomieszczeń. Książka dla architektów i inżynierów budowlanych, inwestorów, wykładowców i studentów. Podstawowy podręcznik z dziedziny projektowania dla studentów wydziałów architektury i budownictwa. Zasób i zakres wiadomości zawartych w...

Zasób i zakres wiadomości zawartych w książce sprawiają, że jest ona równocześnie wydawnictwem warsztatowym dla architektów w ich pracy twórczej.

Dzieło obejmujące całokształt wiadomości potrzebnych do zaprojektowania wszelkiego rodzaju obiektów architektonicznych - od najprostszych do najbardziej złożonych, łącznie z otoczeniem.

źródło opisu: http://www.i-ksiazka.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Matacz | 2011-08-30

Skarbnica wiedzy dla architektów i inżynierów. Chociaż w sumie nie tylko. Każdy znalazłby tam coś co wyda mu się interesujące.

Anna | 2015-02-21

Nie potrafię ocenić książki "gwiazdkami" ale z pewnością jest to ziezbędnik każdego architekta, projektanta wnętrz, budowniczych, inżynierów. Nie wyobrażam sobie nauki i studiów bez tej 'księgi'.

Daaruśkaa | 2017-03-23
Joanna | 2017-02-17