Le Notti della Luna Piena
Dylan Dog, Groucho Marx, horror
komiksy
Johnnnieboi

Dylan Dog jest nazywany "detektywem mroku", gdyż zajmuje się sprawami, które zwykło się nazywać paranormalnymi - często walczy z potworami, duchami czy wilkołakami. Seria o jego przygodach sprzedaje się we Włoszech i USA w wielosettysięcznych nakładach, zaś sama postać Dylana jest uznawana za kultową wśród włoskich miłośników komiksu. Cykl ten został wymyślony w 1986 r. przez scenarzystę Tiziano Sclaviego, dziś natomiast tworzeniem scenariuszy i rysunków zajmuje się wielu pisarzy i grafików.

źródło opisu: www.komiks.polter.pl

źródło okładki: www.komiks.polter.pl

Lily02 | 2011-08-15
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione

Osobiście jestem wielką miłośniczką dylan doga. Bo ma w sobie to co lubię. ! Grozę i potwory xD. Inne komisky są nudne bo opowiadają albo o kryminalnych zagadkach alb o super bohaterach. A tu mamy "łowce koszmarów" . Po za tym naprawe fajni bohaterzy i momentami zabawni Ten numer komiksu też świetny . Uwielbiam historie i rysunki. Poza tym proszę nie ogląda adaptacji filmowej bo osobiście uważam że jest do . Du. Py. ! W ogóle nie odzwierciedla bohaterów ani historii.

BetiFiore | 2013-01-10

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Uwielbiam Dylana Doga! Kolekcjonuję oryginalne włoskie wydania jego komiksów. Polecam.

CzarnyJeździec | 2016-11-14
Przeczytana: 27 października 2014
Pablo | 2014-02-03
Damian | 2013-10-22
jan_marian | 2013-08-21
Na półkach: Przeczytane, Ha, mam! :)