Moja książka kucharska

Tłumaczenie: Ewa Tyrakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rozwijanie zainteresowań, umiejętności i zdolności dziecka przez zabawę". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Papilon
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Il piccolo cuoco
978-83-245-6756-0
Anna_R

Pierwsze kroki w kuchni mogą być świetną zabawą!

Szybka minipizza, marchewkowe torciki, jogurtowe misie i inne smakołyki – wszystko to w zasięgu możliwości małych kucharzy.

Proste przepisy i jasne podpowiedzi bohaterów książki sprawią, że gotowanie zmieni się w prawdziwą kulinarną przygodę.

Do zobaczenia w kuchni!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.najlepszyprezent.pl/sklep/main.php?m=ma...»

Anna_R | 2011-03-05
Przeczytana: 05 marca 2011

Książka zawiera kilka prostych przepisów dla dzieci, oprócz tego można w niej znaleźć kilka ciekawostek i porad kulinarnych. Bogato ilustrowana, treść przedstawiona w ciekawy sposób. Super :)

maadziiaa | 2011-09-15