8 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-931977-0-5
poezja,
poezja
Kibou

Książka została wydana jako Nagroda Główna II Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza Różewicza w ramach Różewicz Open Festiwal Radomsko 2010 zawiera między innymi wiersze nagrodzone: imigrantka, confiteor, opowieści lasku smołdzińskiego a także wiersze wyróżnione Nagrodą Główną XVI Głogowskich Konfrontacji Literackich: miłość w czasach przedkomórkowych, from sleeping room to open door.

źródło opisu: http://piotr-moson.liternet.pl/ksiazka/separatum

źródło okładki: http://s1.liternet.pl/i/0002-0432-separatum_awatar1_b_sml_120.jpg

StachuraJunior | 2014-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2014

Separatum, tomik jakże ciekawy i zaskakujący. Pełen ironi, żartu i sarkazmu. To nie jest tandetny zbiór wierszy w ładnej okładce. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to jeden z najlepszych tomików, jakie czytałem. Wybitny w swojej prostocie, a dodatkowo prawdziwy. Popularność zdobył nawet w internecie, w którym krąży od jakiegoś czasu żartobliwy wierszyk pt. "Bardzo krótki wiersz o frustracji".Szczerze polecam, iście wyborne dla inteligentnego czytelnika poezji.

zuzan | 2015-10-14
Przeczytana: 15 października 2015