Gra w wyzwania

Cykl: Tracy Beaker (tom 2)
Wydawnictwo: Media Rodzina
The Dare Game

Myślałam, że będę żyła długo i szczęśliwie z Cam jako moja zastępczą mamą. Też coś, ha, ha! Wyszło trochę nie tak. Cam to straszna sknera. Nie chce kupować mi markowych ciuchów i wszystkie dzieciaki w mojej szkole wyśmiewają się ze mnie. Nic dziwnego, że urywam się z lekcji i chodzę w to specjalne, tajemne miejsce. Tam spotykam się z dwoma chłopakami, Alexandrem i Piłką. Gramy w wyzwania i zawsze ja wygrywam. Jestem najlepsza!!! Gracie ze mnąa Wyzywam was, żebyście zjedlia gąsienicę!

Mostilia | 2014-04-30

Jako dziecko naprawdę uwielbiam wszelakie powieści Jacqueline :) Do dzisiaj wspominam je z uśmiechem na twarzy i nie ukrywam, że myślę nad powrotem do jej twórczości.
Autorka ma cudowny styl pisania lekki i przyjemny. Jej książki są lekturą na parę godzin, ale naprawdę wartą przejścia do biblioteki :)
Powieść "Gra w wyzwania" przyciągnęła mnie na tyle, że do dzisiaj zdążyłam ją przeczytać parę razy i dalej jestem zachwycona!
Polecam każdemu kto ma ochotę na trochę lżejszą książkę! :)

Gustawsonek | 2013-03-29
Przeczytana: 2011 rok

Historia przedstawiona z punktu widzenia dziecka porzuconego. Gdyby poszukać w jakiejś bibliotece, na pewno sporo książek byłoby na podobny temat. Wilson opisywała ten temat bez patosu, z punktu widzenia Tracy, która chwilami mnie irytowała niemiłosiernie, mimo to książkę lekko się czyta, a bohaterowi mają oryginalnie wykreowane charaktery. Polecam :D

Alexxx | 2013-02-16
Przeczytana: 2013 rok

Uwielbiam Tracy i jej przygody :)

Zuzanna | 2013-01-15

Średnie

Emile | 2012-12-08

I really enjoyed this book! It's really daring and funny!

MidnightBlve | 2012-03-27
Przeczytana: 26 marca 2012

Kocham to ; ))

SoOllie | 2011-01-23
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Jest niezła, zabawna... I w żadnym momencie się nie nudzi.

LiLi_011_tk | 2010-08-03
Przeczytana: 02 sierpnia 2010

Książka jest OK, ale nie jest zaskakująca, raczej przewidywalna