Zaklęta

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mroczna Elita". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Orion Books
Hexbound
czar ognia lily parker
angielski
Dulsiatko Mark

Inny tytuł książki to: "Związani klątwą" Lily Parker is new to St Sophia's School for Girls, but she's already learned that magic can be your best friend ...or your worst enemy. So they say absolute power corrupts absolutely. But it turns out even a little bit of magic can turn you to the dark side. That's why Lily has to learn how to control her newly discovered abilities and quickly, on...

Inny tytuł książki to: "Związani klątwą"

Lily Parker is new to St Sophia's School for Girls, but she's already learned that magic can be your best friend ...or your worst enemy. So they say absolute power corrupts absolutely. But it turns out even a little bit of magic can turn you to the dark side. That's why Lily has to learn how to control her newly discovered abilities and quickly, on top of avoiding the snobs who think they run her school, nursing a crush on a cute sophomore with a big, werewolfy secret, and fighting the good fight with her best friend Scout as they take on Chicago's nastiest nightlife - including the tainted magic users known as the Reapers. All that's even before Lily's invited to a private meeting with Sebastian. He's hot, he's powerful, and he's offering to help her harness the magic flowing through her veins in a way that no one else can. He's also a Reaper. Lily can't help but be suspicious of his offer. But she also needs his help. It seems that the line between good and evil isn't quite so clear as she thought ...

źródło opisu: tradebooks.pl

źródło okładki: chomikuj.pl

red_diva | 2016-06-22
Przeczytana: 06 czerwca 2016

Nie wiem, co sądzić o tej książce :/ Taka sobie, pierwsza część w miarę wciągająca, a ta słaba. Nic ciekawego się tak naprawdę nie działo, nic się nie wyjaśniło, przeciąganie akcji żeby napisać jak najwięcej tomów. Z nudów da się przeczytać, ale nic specjalnego.

Lily Parker jest nowa w szkole Św. Sophie dla dziewcząt lecz już nauczyła się, że magia może być najlepszym przyjacielem jak i najgorszym wrogiem. Mówią, że władza absolutna ulega całkowitej korupcji. ale nawet odrobina magii może cię zawrócić na ciemną stronę.
Właśnie dlatego Lily musi nauczyć się jak skontrolować swoje niedawno odkryte zdolności, szybko, na topie unikając snobów, którzy myślą, że prowadzą jej szkołę, pielęgnować podkochiwanie się w słodkim drugoklasiście liceum z dużym wilczym sekretem i walczyć w dobrej walce z jej najlepszą przyjaciółką Scout przyjmując paskudne nocne życie w Chicago- wliczając plugawych użytkowników magicznych zwanych Żniwiarzami. Wszystko równocześnie z potajemnym spotykaniem się z Sebastianem, który jest gorący, potężny i oferuje jej pomoc w okiełznaniu magii płynącej w jej żyłach, dopóki jeszcze może... on tez jest Żniwiarzem. Lily ne może pomóc by nie być ofertą dla niego. sama też potrzebuje jego pomocy. przez to wydaje się że linia...

anita | 2012-03-21
Na półkach: Przeczytane, Fantastyka
Przeczytana: 21 marca 2012

interesującą, wciągająca, humorystyczna i naprawdę fajna;)) polecam osobą, które lubią fantastykę. vzekam z niecierpliwością na następne tomy ;)

Thanith | 2013-08-31
Na półkach: Przeczytane, Urban fantasy
Przeczytana: 31 sierpnia 2013

Nieco bardziej intrygująca od poprzedniej części. Jednak ciągle przez większość czasu nudna dopiero na końcu coś się dzieje. Ciekawe jak rozwinie się sytuacja z Sebastianem przyznaje, że bardziej kibicuje jemu niż Jasonowi- po prostu wolę mroczne charaktery :)

Nicole Chloe | 2016-12-08
Na półkach: 2016, Przeczytane, Ebooki