Portrety

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wysokie Obcasy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W.A.B.
83-88221-46-9
podee

Dzięki tej książce znane kobiety zobaczycie z nieznanej strony. Z prawie setki kobiecych portretów, które ukazały się dotychczas w Wysokich Obcasach, wybrano siedemnaście min Kora, Barbara Labuda, Beata Maksymow, Wanda Rutkiewicz, Maria Skłodowska-Curie, Aneta Wróbel

źródło opisu: okładka ksiazki

źródło okładki: godi.pl

adorable | 2011-10-18
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: 18 października 2011

Bardzo ciekawa książka o kobietach. Historia każdej z nich przedstawiona jest w różny sposób, z tego względu, iż opisują je inni ludzie - znajdziemy tu opisy, wywiady, reportaże, opowiadania. Każdy znajdzie coś dla siebie.. szczególnie polecam tą pozycję kobietom, gdyż "Portrety" uświadamiają, iż każda z nas jest wyjątkowa i wspaniała na swój sposób.

podee | 2011-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2011

Goraco polecam. Krotkie historie kobiet silnych, odwaznych, oddanych pasji i nie obawiajacych sie postawic wszystkiego na jedna karte.
Ksiazka sprawila,ze zainteresowalam sie min. historia naszej noblistki Marii Sklodowskiej-Curie. Poszukam i z przyjemnoscia przeczytam Jej biografie.

mariola | 2016-09-30
Potisz | 2016-09-25