To nie mój pies, ale moje łóżko. Reportaże roku 1997

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fakt". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
7 (32 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7180-877-1
reportaż, zbiór, publicystyka
literatura faktu
Olena

Dwanaście najlepszych reportaży roku 1997 opublikowanych w "Gazecie Wyborczej". Wstęp Małgorzata Szejnert - Sprzeczne z piątym przykazaniem - Osaczona - To nie mój pies, ale moje łóżko - I napisał :Płaczę, bo nie nauczyłem się mówić - Jak Emilię z Kalabrii od złej pani wykradłam - Lepiej na Tomka padło - W Sales - Twoje życie - Widzę błękit - Można zabić tego drugiego - Mówię ci,...

- Sprzeczne z piątym przykazaniem
- Osaczona
- To nie mój pies, ale moje łóżko
- I napisał :Płaczę, bo nie nauczyłem się mówić
- Jak Emilię z Kalabrii od złej pani wykradłam
- Lepiej na Tomka padło
- W Sales
- Twoje życie
- Widzę błękit
- Można zabić tego drugiego
- Mówię ci, była enklawa tajemna
- Nie pije, popala, hoduje żółwie
- Czepielowice po wodzie
- Jeden Furkot wie

Szopik | 2014-09-28
Przeczytana: 27 września 2014

Zbiór naprawdę świetnych reportaży, które nie straciły na aktualności choć minęło już prawie 20 lat. Te historie nadal są po prostu sensacyjne, a czyta się je szybko, nie mogąc uwierzyć że to wszystko działo się gdzieś obok. Niektóre bardziej przypominają amerykański film, inne pokazują, jak ciekawa może być codzienność. Właśnie za takie prace uwielbiam reportaże. Czytajcie, bo zawsze warto dowiedzieć się czegoś nowego o życiu.

hekate | 2016-10-22
Agnieszka | 2016-03-06