Narodziny gwiazdy

Lucky
2007-01-01
2007-01-01
Małgorzata Stefaniuk

Książkę znalazłam w bibliotece, zakopaną wśród mnóstwa innych tytułów. Stała ona tam zagrzebana, jak tuńczyk w puszce. Okładka była już lekko podgięta, zniszczona po tylu czytelnikach jacy odwiedzają kochaną bibliotekę. Jak to w moim życiu - śpieszyłam się bardzo, więc złapałam z dwadzieścia książek z półki i zasiadłam przy stoliku by ocenić, które się nadają do czytania. Ponieważ jednorazowo można wypożyczyć cztery egzemplarze była ostra selekcja. Książka była złapana dosłownie w locie gdyż spodobały mi się tak 'bardzo' tylko trzy książki - ta była czwarta, ale skusiła mnie historią. Opowiada o nastolatce, która jest sławną piosenkarką pop. Jej płyty są na szczycie, ale dziewczyna w ogóle nie ma prywatności. Wszędzie chodzi za nią ochroniarz, na każdym kroku są fani albo paparazzi. Star (bo tak nazywa się młoda gwiazda) szykuje się do wyjazdu w trasę koncertową - jednak czy problemy, które się pojawiają są przypadkowe?
Mnie, książka się podobała. Może nie jest najlepszą książką, najlepiej napisaną czy z najlepszą akcją, ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy to na pewno aż tak ważne? Według mnie ważny jest także ogólna jakość treści. Uważam, że ja jestem już dużo za stara na książki z tej serii, ale polecam tę książkę osobom w wieku 9-12 lat ;)

Pełna recenzja: http://my-books-1220.blogspot.com/2012/12/gwiazda-narodziny-gwiazdy.html
Blog z recenzjami książek "MyBooks - Nasze Recenzje" : http://my-books-1220.blogspot.com/

Książka z początku wydawała mi się być bardzo nudna,ale z każdą stroną coraz bardziej wciągałam się w tą lekką i całkiem ciekawą opowieść o Star - młodziutkiej piosenkarce. W rezultacie nawet nie zauważyłam,że już koniec. :)

• POSIADAM PDF😮😘😂
  • ~2013
  • MUSZĘ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ!!!! 😂😊😊🤗👏🏻👏🏻
  • ZAMIERZAM PRZESŁUCHAĆ W 2022😮😊😊👏🏻👏🏻😂😍📖🎧
  • Dzieciństwo
  • Biblioteka Lubsko
  • Biblioteka
  • Za dzieciaka

Dodaj cytat z książki Narodziny gwiazdy