Flirt. Ostatni krzyk mody

Tłumaczenie: Maja Kittel
Wydawnictwo: Amber
High Fashion
moda

Olivia, szesnastoletnia angielska arystokratka, pragnie być trandy. Kiedy więc dostaje propozycję upragnionego stażu we aFlirciea, jest w siódmym niebie. To przecież najgorętszy, najlepszy magazyn o modzie! Ale życie stażystki to nie bajka. Olivia nigdy nie musiała się niczym dzielić, a już na pewno nie sypialnią a i to z pięcioma dziewczynami! Nigdy nie musiała zmywać ani sprzątać. Ani spotykać się dzień w dzień z zawistną redaktorką...

Nicole Chloe | 2011-05-15
Na półkach: 2011, Pożyczone, Przeczytane
Przeczytana: 14 maja 2011

Całkiem dobra książka na jeden wieczór. I to jest jeden z jej plusów: szybko się czyta... A minusy.. no cóż w niektórych momentach ma się wrażenie że "zjadło się" kilka stron.

MartaAnnaN | 2010-10-18
Przeczytana: 14 października 2010

"Ostatni krzyk mody" niestety nie przypadł mi do gustu tak jak pozostałe części "Flirtu". Mimo że jest to bardzo krótka książka, czytałam ją 3 dni. Można powiedzieć, że trochę się męczyłam przy jej lekturze.

Rosemarie | 2012-01-08
Przeczytana: 07 stycznia 2012

Książka momentami nudna, momentami ciekawa, jednak ogólne wrażenie raczej na plus.

zarbosy | 2016-09-26
SallyBlake | 2016-03-10