Nowy Porządek Świata. Odwieczny plan tajnych towarzystw

Wydawnictwo: Wers
New World Order: The Ancient Plan of Secret Societies
83-901606-3-3
historia
n0e

WSTĘP Książka ta pokazuje, jak przez stulecia w głębi tajnych towarzystw skrywany był pewien odwieczny plan. Plan ten ma doprowadzić do poddania całej ludzkości pojedynczemu rządowi światowemu - Nowemu Porządkowi Świata. Jest to plan tak dawny, że o jego skutkach wspomina się nawet w Biblii (panowanie Antychrysta wspomniane w Objawieniu Świętego Jana). Inne prace na ten temat nie wychodzą w...

WSTĘP

Książka ta pokazuje, jak przez stulecia w głębi tajnych towarzystw skrywany był pewien odwieczny plan. Plan ten ma doprowadzić do poddania całej ludzkości pojedynczemu rządowi światowemu - Nowemu Porządkowi Świata. Jest to plan tak dawny, że o jego skutkach wspomina się nawet w Biblii (panowanie Antychrysta wspomniane w Objawieniu Świętego Jana). Inne prace na ten temat nie wychodzą w śledzeniu dziejów planu poza założenie w 1776 r. jednego z najbardziej znanych spośród owych tajnych towarzystw - niemieckich Iluminatów. Nie dostrzega się też w ogóle w innych pracach związków pomiędzy Nowym Porządkiem Świata a towarzystwami tajnymi. Jeszcze inni nie łączą dawnych towarzystw tajnych z ich formami współczesnymi. Książka ta pokazuje, do czego dążą tajne towarzystwa i jak realizują one swoje dążenia. Pokazuje ona, jak symbole i emblematy, pozostawione przez te grupy w spadku na przestrzeni stuleci, nieuchwytnie wytyczają szlak ich następcom. Niniejsza książka pokazuje, jak to jest możliwe, że członkowie owych towarzystw uczestniczą w czymś co w oczywisty sposób prowadzi do światowego despotyzmu. Pokazuje ona, jak towarzystwa te zwodzą własnych członków. Ujawnia niemało na temat rytuałów służących zapewnieniu wiarygodności w oczach najbardziej nawet zapalonych członków tych grup. Najważniejsze w książce jest jednak to, że ukazuje ona głęboki wpływ wywierany przez towarzystwa tajne na wydarzenia historyczne na przestrzeni stuleci, ich wpływy w chwili obecnej oraz to, jak najlepiej można byłoby pokrzyżować ich plany w przyszłości.

źródło opisu: http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_43.html

źródło okładki: http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_43.html