Bibliotekarstwo

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nauka, Dydaktyka, Praktyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich
7 (21 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
838762909X
popularnonaukowa
silverraven

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Anita | 2015-11-04

Mimo upływu czasu korzystam z niej regularnie, ponieważ treści w dużej mierze wciąż pozostają aktualne. Napisana poprawnym, naukowym językiem, więc nie czyta się jej jak najlepszej powieści, ale również nie męczy się człowiek, jak na torturach. Godna polecenia w zasadzie tylko bibliotekarzom o różnych specjalnościach.

Ania | 2013-11-22

Po przeczytaniu niewielkich fragmentów z tej książki mogę stwierdzić ,że jest ona pisana łatwym choć nieco suchym a przez to nieciekawym językiem. Zawiera jednak wiele pożytecznych i wartościowych informacji.

Marianna | 2015-12-11
iwi | 2013-06-21