Priest 4

Tłumaczenie: Andrzej Dobrucki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Priest". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kasen Comics
Priest 4
83-60161-28-3
komiks
komiksy
Lucyfer

Zanim Ivan Isaak rozpoczął swoją krucjatę ze złem, był zwykłym śmiertelnikiem. Cofamy się do czasów, kiedy osierocony Ivan zostaje adoptowany przez bogatego posiadacza ziemskiego, aby dotrzymać towarzystwa jego córce. Aby uciec przed zakazaną miłością, jaka zrodziła się między młodymi, Ivan wyjeżdża na studia teologiczne. Tam całkowicie poświęca się badaniom starożytnych religii. Ta ciekawość doprowadzi go do spotkania z upadłym aniołem Temozarem, które na zawsze zmieni jego życie...

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/priest/4

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/priest/4,okladka

dehira | 2014-07-29

Tom 4 opowiada o przeszłości głównego bohatera, jego młodych latach, siostrze i jak doszło do całej późniejszej tragedii. Tom naprawdę ciekawszy od poprzednich - szybszy, zwarty w treści, widać pomysł i plan na cały tomik.
W kwestii kreski nic się nie zmienia - brzydka, ale wszechobecna czerń nadal robi wrażenie.

mrzokonimow | 2013-05-13
Eleanor_Rigby | 2012-12-16