Kuchnia francuska

Wydawnictwo: Elipsa
The Food of France
978-83-245-9545-7
Aga

Książka Sarah Woodward zabiera Czytelników w wyjątkową podróż po regionalnych smakach Francji. Autorka opisuje charakter kuchni wszystkich francuskich regionów: od Paryża i okolic przez Północ i Szampanię, Normandię, Bretanię, Dolinę Loary, Burgundię po magiczną Prowansję. Kluczem do prezentacji przepisów są nie tylko regiony, ale także rodzaje posiłków, okazje do ich serwowania oraz produkty dostępne na słynnych francuskich targach. Blisko 150 wyjątkowych receptur, które pozwolą celebrować francuskie smaki w stylu slow food.

źródło opisu: www.empik.pl

źródło okładki: www.empik.pl