Mars 15

Mars 15
manga, komiks, mars
komiksy
Moonlight

Tytuł z gatunku lady's comics (manga dla dziewcząt i młodych kobiet, czytana jednak chętnie również przez mężczyzn), który wyszedł spod ręki Soryo Fuyumi. Fabuła mangi koncentruje się na osobowości i życiu głównych bohaterów: Rei - niezwykle silny charakter, wydaje się zbyt dojrzały jak na 16 lat, rodzaj buntownika, ryzykanta i playboya, gwiazda rajdów motocyklowych; Kira - cicha, nieśmiała i delikatna osoba, której pasją jest malarstwo.

W tomie 15: Kira i Rei pobierają się. Nie mają pieniędzy na huczne wesele, ale i tak przyjaciele o nich nie zapominają. Impreza w mieszkaniu Reiego i Kiry trwa, jednak... pan młody nie pojawia się na niej. Po kilku godzinach jego nieobecności wszyscy są już poważnie zaniepokojeni! Gdzie zniknął Rei Kashino? O tym dowiecie się w ostatnim tomie "Marsa".

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/