Gry Karciane. Vademecum rozrywki rodzinnej

Wydawnictwo: Liber

Gry karciane od wieków stanowiły znakomitą rozrywkę. W tej książce znajdziecie przykłady gier zarówno dla rodziny , dzieci jak i dla graczy czcących spóbować odrobiny hazardu lub wyzwań karcianych na dużo wyższym poziomie jaki oferuje np. brydżJeśli akurat jesteście sami proponujemy postawienie kilku pasjansów , ktorych zasady znajdziecie w tej ksiązce.Kolorowe ilustracje pozwolą Wam z łatwością poznać ich zasady.

Brydzu | 2014-03-20
Keleno | 2013-05-24