Rodzinna ksiega zagadek

Wydawnictwo: Stock

Jeśii lubisz quizy, pokochasz Rodzinną Księgę Zagadek. Znajdziesz tu tysiące pytań i odpowiedzi z różnorodnych dziedzin, od Geografii i Nauki po Muzykę i Sport. Książka jest podzielona na pięć poziomów trudności. Poziom l jest idealny dla dzieci. Ilustracje mogą służyć jako podpowiedzi, chociaż niektóre nie są łatwe do zinterpretowania! Możesz grać parami, drużynami, lub samodzielnie Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

| 2014-04-13
diego88 | 2013-04-14