Zdrowie

Tłumaczenie: Magdalena Okła
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Key Concepts". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sic!
Health
zdrowie,
popularnonaukowa
hunter

Autorka pokazuje, w jaki sposób zdrowie jest definiowane, konstruowane, doświadczane i odgrywane we współczesnych rozwiniętych społeczeństwach.

książek: 1918
Olga | 2013-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2013

Wypożyczyłam, bo teoretycznie potrzebowaliśmy jej na zajęcia z socjologii medycyny. Okazała się zbędna, ale postanowiłam przeczytać ją z ciekawości. Początkowo wydawała mi się interesująca, ale po odbyciu zajęć czytało mi się ją trochę nudno, bo treść powtarzała się. Myślę, że można by było ją nieco skrócić bez uszczerbku na treści.
Fajnie, że została wydana na papierze ekologicznym, ale uważam, że cena 39,99 zł za 208 stron w cienkiej okładce to przesada.

Recenzentka | 2014-03-15
Nataluch | 2014-03-14