Przygoda autka

Wydawnictwo: Wydawnictwo MD
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
przygoda, autko
Marta

"Przygoda Autka" - niesamowita historia autka, które zakopało się w błotku.

źródło opisu: http://www.wydawnictwomd.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwomd.pl

Tym razem chciałabym Wam polecić lekturę idealną wprost dla wszystkich małych mężczyzn. Książeczki sztywnostronnicowe o tematyce motoryzacyjnej. Jestem pewna, że wielu małych chłopców o ile nie wszyscy chcieliby własnie takie mieć. Zresztą, co tu się im dziwić. Dziewczynki także będą nimi zachwycone. Nie wierzycie? Sami zobaczcie.

W tej kolorowej serii znajdziemy miedzy innymi takie tytuły jak Przygoda Autka oraz Traktorek Felek, które właśnie trafiły do rączek mojego dziecka. Pierwsza z nich opisuje historie małego samochodzika, który utknął w błocie. Nasze różowe autko nie mogło ruszyć z miejsca. Stało więc samotnie w szczerym polu i miało nadzieje, że w końcu skądś nadejdzie pomoc. W pewnym momencie z lasu wyskoczył mały zajączek prosząc o pomoc przed lisem, który właśnie go gonił. Samochodzik niewiele myśląc otworzył szybko drzwi, chowając szaraczka w swoim wnętrzu. I tak razem - Autko i zajączek - spędzili wspólnie noc. Nad ranem nowy przyjaciel naszego różowego bohatera...

Dorota | 2014-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2014