Natchnione życiem

Wydawnictwo: Apostolicum
83-7031-540-2
religia
zmajerzały

Kolejna książka ks.Tomasza opowiada o doświadczeniach autora i przeżyciach ludzi, których spotkał w swym życiu. Każda historia jest prawdziwa, każda historia jest inna. A tym, co je łączy – jest obecność Boga Żywego, który wkracza w życie konkretnego człowieka, aby je przemienić. Autor, zwracając się do Czytelnika, tak mówi o swojej książce: „Mam nadzieję, że będzie ona dla wierzących umocnieniem, dla wątpiących refleksją i zbliżeniem się do Boga, dla niewierzących pytaniem: czy mam rację?”

źródło opisu: http://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=371

źródło okładki: http://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=371

Słoneczko | 2011-02-23

Książka rewelacyjna. Polecam poszukującym!!! Nie ma w niej teologii, samo życie i przykłady z życia.

Piter Greel | 2011-06-09

Polecam, bardzo piękna i wartościowa książka!

Rafał Splisteser | 2016-10-18
Przeczytana: 18 października 2016

Książka dla tych co poszukują Boga. Przykłady z życia pokazujące jak żyć z Bogiem. Gorąco polecam

Marta | 2015-01-17

Dzięki tej książce...